Logo
czech english
Regionální rada regionu
soudržnosti Severozápad

Úřad Regionální rady
Berní 2261/1
400 01 Ústí nad Labem

Úřední hodiny podatelny:
po-pá 8.00-13.00
PRACOVIŠTĚ KARLOVY VARY

Závodní 391/96C
360 06 Karlovy Vary

Úřední hodiny pro veřejnost:
po-pá 8.00-13.00
Zubrnice Zubrnice Městský úřad v Třebenicích Volnočasový areál Rolava Víceúčelové hřiště v Litvínově Víceúčelové hřiště v Litvínově Sportovní hala v Litvínově Sportovní hala v Litvínově Sportovní areál v Duchcově Regioshark Regioshark Plavecký areál v Ústí nad Labem Park Herty Lindnerové v Krupce Park Herty Lindnerové v Krupce Nemocnice v Mostě Nemocnice v Mostě Depozitář muzea v Žatci Depozitář muzea v Žatci Městská nemocnice v Litoměřicích Městská nemocnice v Litoměřicích Meandr Ohře Meandr Ohře Amfiteátr v Lokti Městská knihovna v Děčíně Městská knihovna v Děčíně Karlovarská krajská nemocnice Sportovně rekreační areál Krajinka v Chebu Sportovně rekreační areál Krajinka v Chebu Hasičské muzeum v Krupce Hasičské muzeum v Krupce Dům porcelánu v Dubí Dům porcelánu v Dubí Dopravní terminál v Chebu Dopravní terminál v Chebu Dopravní hřiště v Litoměřicích Dopravní hřiště v Litoměřicích Domov se zvláštním režimem Oáza Klidu o.p.s. v Novém Sedle Domov se zvláštním režimem Oáza Klidu o.p.s. v Novém Sedle Diakonie ČCE v Litoměřicích Domov dětí a mládeže v Nové Roli Domov dětí a mládeže v Nové Roli Bazénové centrum Karlovy Vary Zámecké zahrady v Děčíně Bazénové centrum v Karlových Varech Autobusové nádraží v Litoměřicích Autobusové nádraží v Litoměřicích Zámecké zahrady v Děčíně Silnice Pstruží Městská knihovna v Nové Roli Městská knihovna v Nové Roli Rekonstrukce střechy kostela v Petrovicích Rekonstrukce střechy kostela v Petrovicích Víceúčelové hřiště v Hazlově Víceúčelové hřiště v Hazlově Krajská zdravotní v Ústí nad Labem - dětský pavilon Krajská zdravotní v Ústí nad Labem - dětský pavilon Autobusový terminál v Žatci Autobusový terminál v Žatci Multifunkční hřiště v Hroznětíně Společenský objekt Dalovice Karlovarská krajská nemocnice Retromuseum v Chebu Retromuseum v Chebu

Archive for Únor 2011

KONFERENCE STOP AND STAY 2011 JE ZA DVEŘMIJiž třetím rokem letos město Litoměřice pořádá Konferenci o regionálním cestovním ruchu  „Stop and Stay“. Tato konference se uskuteční ve dnech 24. a 25. března 2011. Zázemí konference nově najde v prostorách litoměřického gotického hradu. Ten plánují Litoměřice slavnostně otevřít jen několik dní před jejím konáním. Jeho rekonstrukce byla podpořena z Regionálního operačního programu Severozápad bezmála 138 milióny korun.

Evropské dotace mají zásluhu i na založení tradice pořádání konferencí o cestovním ruchu v Litoměřicích. Konference cestovního ruchu „Stop and Stay“ vzešla z projektu přispívajícího k rozvoji cestovního ruchu v regionu pod názvem „Litoměřice známé před i za svými hradbami“, na který byla z Regionálního operačního programu Severozápad poskytnuta dotace ve výši více než 4 milióny korun.

Na programu letošní konference je například slavnostní podepsání Memoranda o spolupráci mezi Centrem cestovního ruchu Litoměřice, p.o. a Asociací hotelů a restaurací ČR. V průběhu konference vystoupí mnoho významných odborníků. Do programu konference bude letos, stejně tak jako i v minulých letech, zařazena literární a fotografická soutěž. Bližší informace ke Konferenci o regionálním cestovním ruchu „Stop and Stay“ naleznete na následujících stránkách.

NEDOSTUPNOST WEBOVÝCH STRÁNEK ROP SEVEROZÁPAD


Upozorňujeme, že v pondělí 28. února 2011 nebudou internetové stránky ROP Severozápad dostupné. Důvodem je přechod na nový redakční systém a celková modernizace webu. Děkujeme za pochopení.


INSTALAČNÍ DEN IS BENEFIT7 A MONIT7


Vážení žadatelé,


v úterý 1. března 2011 od 8:00 do 17:00 bude probíhat instalace na informačních systémech Benefit7 a Monit7. V době instalace nebudou aplikace přístupné.


Děkujeme za pochopení.


V LOVOSICÍCH SE MŮŽE ZAČÍT S ROZŠIŘOVÁNÍM HOTELU


V Lovosicích se turisté dočkají atraktivního hotelu a to díky podpoře z Regionálnímu operačnímu programu Severozápad. Projekt“Rozšíření hotelu Lev v Lovosicích”získal dotaci ve výši bezmála pětadvaceti miliónů korun. Slavnostního poklepání kamene se ujal ředitel Úřadu Regionální rady Petr Kušnierz za podpory představitelů města, investorů a společnosti, která dotaci získala.“Projekt „Rozšíření hotelu Lev v Lovosicích“ je zaměřený na rozvoj cestovního ruchu v Ústeckém kraji a rozšíření nabídky v oblasti stále se rozvíjející kongresové turistiky prostřednictvím rozšíření hotelu Lev v Lovosicích”, uvedl v úvodu ředitel ÚRR Petr Kušnierz.Realizací projektu získá město Lovosice plně vybavený, moderní hotel   na úrovni FirstClass (4hvězdičková klasifikace) s wellness zázemím a konferenčním centrem, který plně uspokojí i toho nejnáročnějšího klienta. Po ukončení projektu bude plně modernizován hotel včetně stávajících 41 lůžek, nově přibude dalších 14 lůžek a 100 stravovacích míst, celý objekt bude vybaven vnitřním vybavením v podobě nábytku, elektroniky, audiovizuální techniky apodobně. Součástí také bude rekonstrukce fasády a výměna oken. Celý projekt je koncipován jako bezbariérový, přispěje též k naplnění tématu udržitelného rozvoje instalací obnovitelných zdrojů energie – solárních panelů na ohřev vody a výsadbou nové zeleně. Dojde také k vytvoření minimálně dvou nových pracovních míst.Celkové náklady projektu se vyšplhají na téměř 50 miliónů korun, přičemž téměř 25 miliónů korun činí dotace z Regionálního operačního programu Severozápad.

OSTROVSKÁ KNIHOVNA NAJDE NOVÉ ZÁZEMÍ V PALÁCI PRINCŮ


V Ostrově pokračují práce na kompletní rekonstrukci historického objektu Palác princů. Díky podpoře ROP Severozápad tam vzniká nové zázemí pro ostrovskou městskou knihovnu. Rekonstrukce Paláce princů je součástí projektu Historický Ostrov II., který byl z ROPu podpořen dotací ve výši 82 milionů korun.
Číst více »