Logo
czech english
Regionální rada regionu
soudržnosti Severozápad

Úřad Regionální rady
Berní 2261/1
400 01 Ústí nad Labem

Úřední hodiny podatelny:
po-pá 8.00-13.00
PRACOVIŠTĚ KARLOVY VARY

Závodní 391/96C
360 06 Karlovy Vary

Úřední hodiny pro veřejnost:
po-pá 8.00-13.00
Zubrnice Zubrnice Městský úřad v Třebenicích Volnočasový areál Rolava Víceúčelové hřiště v Litvínově Víceúčelové hřiště v Litvínově Sportovní hala v Litvínově Sportovní hala v Litvínově Sportovní areál v Duchcově Regioshark Regioshark Plavecký areál v Ústí nad Labem Park Herty Lindnerové v Krupce Park Herty Lindnerové v Krupce Nemocnice v Mostě Nemocnice v Mostě Depozitář muzea v Žatci Depozitář muzea v Žatci Městská nemocnice v Litoměřicích Městská nemocnice v Litoměřicích Meandr Ohře Meandr Ohře Amfiteátr v Lokti Městská knihovna v Děčíně Městská knihovna v Děčíně Karlovarská krajská nemocnice Sportovně rekreační areál Krajinka v Chebu Sportovně rekreační areál Krajinka v Chebu Hasičské muzeum v Krupce Hasičské muzeum v Krupce Dům porcelánu v Dubí Dům porcelánu v Dubí Dopravní terminál v Chebu Dopravní terminál v Chebu Dopravní hřiště v Litoměřicích Dopravní hřiště v Litoměřicích Domov se zvláštním režimem Oáza Klidu o.p.s. v Novém Sedle Domov se zvláštním režimem Oáza Klidu o.p.s. v Novém Sedle Diakonie ČCE v Litoměřicích Domov dětí a mládeže v Nové Roli Domov dětí a mládeže v Nové Roli Bazénové centrum Karlovy Vary Zámecké zahrady v Děčíně Bazénové centrum v Karlových Varech Autobusové nádraží v Litoměřicích Autobusové nádraží v Litoměřicích Zámecké zahrady v Děčíně Silnice Pstruží Městská knihovna v Nové Roli Městská knihovna v Nové Roli Rekonstrukce střechy kostela v Petrovicích Rekonstrukce střechy kostela v Petrovicích Víceúčelové hřiště v Hazlově Víceúčelové hřiště v Hazlově Krajská zdravotní v Ústí nad Labem - dětský pavilon Krajská zdravotní v Ústí nad Labem - dětský pavilon Autobusový terminál v Žatci Autobusový terminál v Žatci Multifunkční hřiště v Hroznětíně Společenský objekt Dalovice Karlovarská krajská nemocnice Retromuseum v Chebu Retromuseum v Chebu

Archive for Červen 2013

ÚŘAD REGIONÁLNÍ RADY V ÚSTÍ NAD LABEM FUNGUJE NA NOVÉ ADRESE

Regionální rada regionu soudržnosti Severozápad a územní pracoviště Regionální rady v Ústí nad Labem mění od 1. července 2013 své sídlo a již nyní jsou pracovníci žadatelům a příjemcům k dispozici na nové adrese  Berní 2261/1, 400 01, Ústí nad Labem.

Plně funkční jsou rovněž webové stránky a elektronická pošta úřadu, jejichž provoz byl v červnu kvůli stěhování omezen. Od 28. června 2013 nás pak můžete kontaktovat prostřednictvím telefonních linek uvedených na webu http://www.nuts2severozapad.cz/kontakty.

V provozu je také podatelna, kterou naleznete ve 2. patře budovy nového sídla.OMEZENÍ PROVOZU ÚZEMNÍHO PRACOVIŠTĚ ÚRR V ÚSTÍ NAD LABEM

Upozorňujeme, že provoz územního pracoviště Úřadu Regionální rady v Ústí nad Labem bude ve dnech 13. 6 až 30. 6. částečně omezen z důvodu stěhování. V tomto období prosím kontaktujte pracovníky úřadu především prostřednictvím jejich mobilních telefonů (http://www.nuts2severozapad.cz/kontakty), v omezené míře bude fungovat číslo 475 240 600. Doporučujeme příjemcům, aby osobní konzultace s pracovníky úřadu v tomto termínu omezili, případně je sjednávali předem.

Ve dnech 13. 6. až 17. 6. dojde z důvodu stěhování také k omezení provozu webových stránek a elektronické pošty úřadu, 14. 6. dojde k omezení provozu pevných telefonních linek.

Provoz podatelny Úřadu Regionální rady bude v době stěhování zajištěn na stávající adrese Masarykova 3488/1, 400 01 Ústí nad Labem.

Děkujeme za pochopení.

Nová adresa sídla Regionální rada regionu soudržnosti Severozápad a územního pracoviště Úřadu Regionální rady platná od 1. července: Berní 2261/1, 400 01, Ústí nad Labem.

logo_severozapad1

INFORMACE Z JEDNÁNÍ VÝBORU REGIONÁLNÍ RADY

Výbor Regionální rady, jako řídící orgán ROP SZ, odpoví Evropské komisi, že přijímá navrženou korekci. „Výbor na svém jednání 4. června rozhodl, že korekci vůči Evropské komisi přijme. Revokoval své usnesení, ve kterém korekci přijal podmíněně. Fakticky jsme odstranili poslední překážku pro obnovení činnosti ROP SZ a otevřeli prostor pro to zaplatit naše dluhy vůči příjemcům,“ uvedl předseda Regionální rady Petr Navrátil. 5. června tedy může Ministerstvo pro místní rozvoj za Českou republiku odeslat dopis Evropské komisi, že korekci 2,6 miliardy korun požadovanou u ROP SZ přijímá. Úhrada korekce bude předmětem dalších jednání mezi zástupci Regionální rady a dotčenými ministerstvy.

V souvislosti sjednáním o korekcí Petr Navrátil informoval členy výboru o svém jednání s eurokomisařem Johannesem Hahnem. „Podle eurokomisaře není pro Brusel  podstatné kdo korekci uhradí, do Bruselu žádné prostředky nejdou. Zajímá je jen to, jestli korekci Česká republika přijímá nebo ne. Pokud jsme přijali, je možné z pohledu Bruselu program spustit,“ řekl Petr Navrátil.

Výbor projednal také převod 3,1 miliardy korun z ROP SZ do jiných operačních programů, které schválila vláda. Doporučil, aby se věcí zabýval Monitorovací výbor ROP SZ, který o případné realokaci může rozhodnout.