Logo
czech english
Regionální rada regionu
soudržnosti Severozápad

Úřad Regionální rady
Berní 2261/1
400 01 Ústí nad Labem

Úřední hodiny podatelny:
po-pá 8.00-13.00
  • Silnice v Krásné Lípě
  • Městský úřad v Třebenicích

DOTAZNÍKOVÉ ŠETŘENÍ EVROPSKÉ KOMISE

Ex post evaluace implementačního systému politiky soudržnosti 2007-2013

Generální ředitelství Evropské komise pro regionální a městskou politiku a Generální ředitelství Evropské komise pro zaměstnanost, sociální věci a sociální začleňování zahájilo projekt evaluace implementačního systému politiky soudržnosti 2007 – 2013 za účelem vyhodnotit účinnost a efektivitu implementačních systémů na podporu provádění politiky soudržnosti ve všech členských státech EU ve zmíněném programovém období.

Hlavním účelem je poučit se ze zkušeností získaných v programovém období 2007-2013 s cílem zlepšit implementační systém v budoucnu. Společnosti KPMG a Prognos, které evaluaci zajišťují, připravily online průzkum, aby bylo možné lépe pochopit názory těch, kteří se zabývali těmito fondy – buď na straně jejich řízení, na straně příjemce finančních prostředků, či jako poskytovatele podpory ostatním při vyplňování žádostí o dotaci nebo jako realizátora hodnocení, atd. Můžete se podělit o svůj názor na všechna tato témata, nebo pouze na ta, která si vyberete.

Své odpovědi můžete zaznamenat v on-line dotazníku ZDE. Dotazník je k dispozici v českém jazyce po výběru „Česky“ v pravém horním rohu. Detaily k vyplnění se dozvíte na uvedené webové stránce před samotným vstupem do dotazníku.

Děkujeme všem příjemcům, regionálním partnerům a dalším za spolupráci a vyplnění uvedeného dotazníku.

 

EU