Logo
czech english
Regionální rada regionu
soudržnosti Severozápad

Úřad Regionální rady
Berní 2261/1
400 01 Ústí nad Labem

Úřední hodiny podatelny:
po-pá 8.00-13.00
  • Silnice v Krásné Lípě
  • Městský úřad v Třebenicích

V LITVÍNOVĚ MAJÍ I DÍKY EVROPSKÝM DOTACÍM OPRAVENOU SPORTOVNÍ HALU

Dne 6.11.2015 proběhlo slavnostní otevření nově zrekonstruované sportovní haly v Litvínově. Rekonstrukce probíhala od dubna letošního roku do konce října.  Oprav a modernizace se hala dočkala po čtyřiceti letech provozu. Rekonstrukce stála přes třicet milionů korun. Dotacemi se na ní podílely ROP Severozápad, Státní  fond životního prostředí a město.

 IMG_1499

Sportovní hala prošla významnou obnovou. Byly realizovány dva rozsáhlé projekty, a to projekt „Sportovní hala Litvínov – realizace úspor energie“, který se týkal kompletního zateplení fasády haly. Fasádu dělníci oblékli do nových barev, do zelené, oranžové a šedé. Druhý projekt s názvem „Revitalizace vnitřních prostor sportovní haly v Litvínově“ řešil zejména revitalizaci prostor šaten, sociálního zázemí, instalaci nového sportovního povrchu,  zajištění nového sportovní vybavení a vybavení interiéru. Sportovci tak nyní mají k dispozici zmodernizované sprchy a toalety, chodí po nových podlahách a věci odkládají na nový nábytek.  Místo staré časomíry visí velkoplošná obrazovka.

IMG_1479

Cílem obou projektů bylo dosažení významné úspory v provozních nákladech modernizace sportovní haly tak, aby odpovídala současným potřebám sportovců.

IMG_1489