Logo
czech english
Regionální rada regionu
soudržnosti Severozápad

Úřad Regionální rady
Berní 2261/1
400 01 Ústí nad Labem

Úřední hodiny podatelny:
po-pá 8.00-13.00
  • Městský úřad v Třebenicích
  • Silnice v Krásné Lípě

PRŮZKUM MINISTERSTVA PRO MÍSTNÍ ROZVOJ

Vážení příjemci dotací z ROP Severozápad, dovolujeme si vás informovat o spuštění průzkumu „Ex post vyhodnocení a prognóza přínosů získaných státy EU-15 v důsledku realizace Kohezní politiky ve státech Visegrádské skupiny“. Jeho realizátorem je polská společnost imapp, která jej provádí na zakázku polského Ministerstva infrastruktury a rozvoje ve spolupráci s Ministerstvem pro místní rozvoj České republiky.

Průzkum zaměřený na příjemce operačních programů v období 2007 – 2013 bude spuštěn v pondělí 11. dubna. Jeho hlavním cílem je získání informací o dodavatelích, jimž byly přiděleny zakázky v rámci realizovaných projektů, také vaše názory a údaje týkající se jejich rozsahu a výsledků. Vámi zadané údaje budou využity jen pro anonymní statistické analýzy. Rádi bychom vás tímto požádali o spolupráci a účast na vyplnění uvedeného dotazníku, pokud jej obdržíte z e-mailové adresy eu15.cz@imapp.pl.

Cílem průzkumu je poskytnout státům Visegrádské skupiny argumenty pro diskusi při rozhodování o budoucnosti Kohezní politiky po roce 2020.

Podrobné informace můžete získat přímo od společnost imapp na adrese eu15.cz@imapp.pl, kde bude poskytována podpora také v českém jazyce.

Pověření k provedení tohoto průzkumu v nutných případech potvrdí Ministerstvo pro místní rozvoj ČR na adrese v4.prinosy.2016@mmr.cz.

 

logo_severozapad