Logo
czech english
Regionální rada regionu
soudržnosti Severozápad

Úřad Regionální rady
Berní 2261/1
400 01 Ústí nad Labem

Úřední hodiny podatelny:
po-pá 8.00-13.00
PRACOVIŠTĚ KARLOVY VARY

Závodní 391/96C
360 06 Karlovy Vary

Úřední hodiny pro veřejnost:
po-pá 8.00-13.00
Zubrnice Zubrnice Městský úřad v Třebenicích Volnočasový areál Rolava Víceúčelové hřiště v Litvínově Víceúčelové hřiště v Litvínově Sportovní hala v Litvínově Sportovní hala v Litvínově Sportovní areál v Duchcově Regioshark Regioshark Plavecký areál v Ústí nad Labem Park Herty Lindnerové v Krupce Park Herty Lindnerové v Krupce Nemocnice v Mostě Nemocnice v Mostě Depozitář muzea v Žatci Depozitář muzea v Žatci Městská nemocnice v Litoměřicích Městská nemocnice v Litoměřicích Meandr Ohře Meandr Ohře Amfiteátr v Lokti Městská knihovna v Děčíně Městská knihovna v Děčíně Karlovarská krajská nemocnice Sportovně rekreační areál Krajinka v Chebu Sportovně rekreační areál Krajinka v Chebu Hasičské muzeum v Krupce Hasičské muzeum v Krupce Dům porcelánu v Dubí Dům porcelánu v Dubí Dopravní terminál v Chebu Dopravní terminál v Chebu Dopravní hřiště v Litoměřicích Dopravní hřiště v Litoměřicích Domov se zvláštním režimem Oáza Klidu o.p.s. v Novém Sedle Domov se zvláštním režimem Oáza Klidu o.p.s. v Novém Sedle Diakonie ČCE v Litoměřicích Domov dětí a mládeže v Nové Roli Domov dětí a mládeže v Nové Roli Bazénové centrum Karlovy Vary Zámecké zahrady v Děčíně Bazénové centrum v Karlových Varech Autobusové nádraží v Litoměřicích Autobusové nádraží v Litoměřicích Zámecké zahrady v Děčíně Silnice Pstruží Městská knihovna v Nové Roli Městská knihovna v Nové Roli Rekonstrukce střechy kostela v Petrovicích Rekonstrukce střechy kostela v Petrovicích Víceúčelové hřiště v Hazlově Víceúčelové hřiště v Hazlově Krajská zdravotní v Ústí nad Labem - dětský pavilon Krajská zdravotní v Ústí nad Labem - dětský pavilon Autobusový terminál v Žatci Autobusový terminál v Žatci Multifunkční hřiště v Hroznětíně Společenský objekt Dalovice Karlovarská krajská nemocnice Retromuseum v Chebu Retromuseum v Chebu

DIAKONIE ČCE V LITOMĚŘICÍCH OTEVŘELA NOVÉ PROSTORY CENTRA DENNÍCH SLUŽEB

Zástupci Diakonie ČCE společně s hercem Janem Potměšilem ve středu 10. června 2015 ve Středisku křesťanské pomoci v Litoměřicích otevřeli nově zrekonstruované prostory Centra denních služeb pro klienty se zdravotním postižením. Projekt rekonstrukce včetně stavby nového výtahu byl uskutečněn za pomoci dotace z Regionálního operačního programu Severozápad.
 

DSC_0949
 

„Přes všechny těžkosti, které od počátku provázely tento projekt, se nám ho nakonec podařilo úspěšně dotáhnout do konce. Díky projektu vzniklo kvalitnější a důstojnější zázemí pro klienty a pracovníky Centra denních služeb,“ uvedla vedoucí centra Anna Burdová.

 

DSC_0956

 

Rekonstrukcí vznikl moderní, bezpečný a především bezbariérový prostor pro všechny návštěvníky střediska. Veškeré služby jsou tak k dispozici většímu počtu klientů, konkrétně se denní kapacita zvýšila z 20 na 25 klientů. Zpřístupněním půdních prostor se navíc uvolnily prostory v suterénu, kde jsou chráněné dílny.

Konkrétně v nových půdních prostorách vznikly prostory pro vzdělávání; relaxační a terapeutický prostor; šatna; sklad; bezbariérové WC; konzultační místnost nebo kancelář.

 

DSC_0960