Logo
czech english
Regionální rada regionu
soudržnosti Severozápad

Úřad Regionální rady
Berní 2261/1
400 01 Ústí nad Labem

Úřední hodiny podatelny:
po-pá 8.00-13.00
PRACOVIŠTĚ KARLOVY VARY

Závodní 391/96C
360 06 Karlovy Vary

Úřední hodiny pro veřejnost:
po-pá 8.00-13.00

DIAKONIE ČCE V LITOMĚŘICÍCH OTEVŘELA NOVÉ PROSTORY CENTRA DENNÍCH SLUŽEB

Zástupci Diakonie ČCE společně s hercem Janem Potměšilem ve středu 10. června 2015 ve Středisku křesťanské pomoci v Litoměřicích otevřeli nově zrekonstruované prostory Centra denních služeb pro klienty se zdravotním postižením. Projekt rekonstrukce včetně stavby nového výtahu byl uskutečněn za pomoci dotace z Regionálního operačního programu Severozápad.
 

DSC_0949
 

„Přes všechny těžkosti, které od počátku provázely tento projekt, se nám ho nakonec podařilo úspěšně dotáhnout do konce. Díky projektu vzniklo kvalitnější a důstojnější zázemí pro klienty a pracovníky Centra denních služeb,“ uvedla vedoucí centra Anna Burdová.

 

DSC_0956

 

Rekonstrukcí vznikl moderní, bezpečný a především bezbariérový prostor pro všechny návštěvníky střediska. Veškeré služby jsou tak k dispozici většímu počtu klientů, konkrétně se denní kapacita zvýšila z 20 na 25 klientů. Zpřístupněním půdních prostor se navíc uvolnily prostory v suterénu, kde jsou chráněné dílny.

Konkrétně v nových půdních prostorách vznikly prostory pro vzdělávání; relaxační a terapeutický prostor; šatna; sklad; bezbariérové WC; konzultační místnost nebo kancelář.

 

DSC_0960

 

Rozcestník

Region Severozápad 2014

Úřední deska

Fotogalerie projektů - větší

ROPTV

Seznam příjemců dotací

Veřejné zakázky

Publikace ROPSZ

 

 

Semináře pro žadatele a příjemce dotací