DRUHÉ KOLO AEROPLÁNU – DALŠÍ VÝHERCI PŘEVZALI CENY
Náměstek hejtmanky Arno Fišera předal ceny vylosovaným účastníkům soutěže „AEROPLÁN“, která je věnována projektům Regionálního operačního program regionu soudržnosti Severozápad.
Vítězem tohoto soutěžního kola se stala Zdeňka Poustevská z Loun, která obdržela poukaz na vyhlídkový let.
„Evropská unie, její fondy a projekty jsou významným prvkem při rozvoji regionu. Jsem rád, že obyvatelé kraje se o čerpání evropských peněz a o realizované projekty zajímají,“ uvedl náměstek hejtmanky Arno Fišera při předávání cen.
V každém kole soutěže jsou vyhlášeny tři znalostní otázky na téma projektů podpořených z fondů Evropské Unie. Otázky jsou vyhlašovány v regionálním tisku (Sedmička), v letácích a na www.aeroplanem.cz. Odpovědi mohou účastníci posílat pomocí SMS na číslo 720 002 351 nebo prostřednictvím webového formuláře na www.aeroplanem.cz/soutez. Odpovědi na všechny otázky lze najít na webu a v textech uveřejňovaných k „AEROPLÁNU“ v Sedmičce. V každém kole jsou dvě sady otázek a dvě sady cen, vždy jedna sada pro Ústecký a jedna pro Karlovarský kraj.

Hlavní cena každého kola je vyhlídkový let pro tři osoby nad Ústeckým (Karlovarským) krajem. Druhým vylosovaným v tomto soutěžním kole byl Jiří Dubský z Ústí nad Labem, který obdržel cenu v podobě poukazu do sportovního centra Tornádo v Mostě. Třetí oceněnou tohoto kola byla Marta Danielová z Ústí nad Labem, která obdržela dárkové předměty Ústeckého kraje a ROPu.

S výherci druhého kola soutěže Zdeňkou Poustevsko, Martou Danielovou a Jiřím Dubským se setkal náměstek hejtmanky Arno Fišera.
Zdroj: www.kr-ustecky.cz




