Logo
czech english
Regionální rada regionu
soudržnosti Severozápad

Úřad Regionální rady
Berní 2261/1
400 01 Ústí nad Labem

Úřední hodiny podatelny:
po-pá 8.00-13.00
PRACOVIŠTĚ KARLOVY VARY

Závodní 391/96C
360 06 Karlovy Vary

Úřední hodiny pro veřejnost:
po-pá 8.00-13.00

NAVRHNĚTE PROJEKT A VYHRAJTE ULTRABOOK!

Díky soutěži s fondy EU mohou studenti všech středních škol získat hodnotné ceny. Soutěž „Navrhni projekt“ přináší možnost získat tablety, ultrabooky, elektronické čtečky a mnoho dalšího.  Pravidla jsou jednoduchá.


Zúčastnit se mohou studenti všech středních škol a jediným úkolem je do 6. prosince 2013 navrhnout vlastní projekt podpořený z fondů EU. Pracovat můžete ve 2 až 5 členném týmu, který vymyslí plán, jak podpořit podnikání, cestovní ruch, životní prostředí, vědu a výzkum či jiné oblasti rozvoje v jeho regionu. V loňském roce například porotu nejvíce zaujaly systém sdílení jízdních kol, revitalizace krajiny po zásahu hornické činnosti, výstavba ekologického centra, projekt na zvýšení zaměstnanosti absolventů nebo hvězdářská observatoř.


Součástí týmu by měl být také pedagog, který studentům s návrhem pomůže. Poradit mohou také koordinátoři Eurocenter v každém krajském městě. V případě zájmu o konzultaci či seminář přímo na škole je nutné obrátit se právě na zmiňovaná centra (kontakty naleznete na www.euroskop.cz/4/sekce/eurocentra). Další informace o soutěži a jejích pravidlech naleznete na stránkách www.navrhniprojekt.cz a na informační lince Eurofon 800 200 200.


Rozcestník

Region Severozápad 2014

Úřední deska

Fotogalerie projektů - větší

ROPTV

Seznam příjemců dotací

Veřejné zakázky

Publikace ROPSZ

 

 

Semináře pro žadatele a příjemce dotací