Logo
czech english
Regionální rada regionu
soudržnosti Severozápad

Úřad Regionální rady
Berní 2261/1
400 01 Ústí nad Labem

Úřední hodiny podatelny:
po-pá 8.00-13.00
PRACOVIŠTĚ KARLOVY VARY

Závodní 391/96C
360 06 Karlovy Vary

Úřední hodiny pro veřejnost:
po-pá 8.00-13.00

PRO ŽADATELE


TATO STRÁNKA JE URČENA ŽADATELŮM O PODPORU V RÁMCI ROP SEVEROZÁPAD


Aktuální výzvy

Vážení žadatelé a zpracovatelé projektů, na této stránce naleznete vždy aktuální znění výzev a platnou dokumentaci k těmto výzvám. Řídící orgán ROP NUTS 2 Severozápad vydává v případech nutnosti upřesnění nebo změny pokynů uvedených v řízené dokumentaci metodické pokyny. V případě, že si nebudete vědět rady, neváhejte kontaktovat pracovníky Úřadu Regionální rady regionu soudržnosti Severozápad.


Výsledky výzev

Vážení žadatelé a zpracovatelé projektů, na této stránce naleznete výsledky výzev rozdělené podle jednotlivých roků spolu s dokumentací k jednotlivým výzvám.


Plán výzev

Vážení žadatelé a zpracovatelé projektů, plán výzev, který naleznete na této stránce, schvaluje na svém zasedání Výbor Regionální rady regionu soudržnosti Severozápad. Plán výzev se může změnit!


Analýza základních chyb v projektech ROP Severozápad

Z velké části projektů, které vykazovaly různé množství chyb, bylo patrné, že žadatelé projekt před jeho registrací na Úřadě Regionální rady nekonzultovali nebo se nezúčastnili pořádaných seminářů. Naopak nejméně chyb bylo zaznamenáno v projektech, které žadatelé ať již emailem, osobně či telefonicky konzultovali s projektovými manažery územních odborů realizace programu.

DOPORUČENÍ: V každém případě projekt včas před ukončením výzvy konzultovat na územních odborech realizace programu v Ústí nad Labem či v Karlových Varech a účastnit se pokud možno co nejvyššího počtu seminářů pořádaných Úřadem Regionální rady regionu soudržnosti Severozápad.

Rozcestník

Region Severozápad 2014

Úřední deska

Fotogalerie projektů - větší

ROPTV

Seznam příjemců dotací

Veřejné zakázky

Publikace ROPSZ

 

 

Semináře pro žadatele a příjemce dotací