Logo
czech english
Regionální rada regionu
soudržnosti Severozápad

Úřad Regionální rady
Berní 2261/1
400 01 Ústí nad Labem

Úřední hodiny podatelny:
po-pá 8.00-13.00
PRACOVIŠTĚ KARLOVY VARY

Závodní 391/96C
360 06 Karlovy Vary

Úřední hodiny pro veřejnost:
po-pá 8.00-13.00
Zubrnice Zubrnice Městský úřad v Třebenicích Volnočasový areál Rolava Víceúčelové hřiště v Litvínově Víceúčelové hřiště v Litvínově Sportovní hala v Litvínově Sportovní hala v Litvínově Sportovní areál v Duchcově Regioshark Regioshark Plavecký areál v Ústí nad Labem Park Herty Lindnerové v Krupce Park Herty Lindnerové v Krupce Nemocnice v Mostě Nemocnice v Mostě Depozitář muzea v Žatci Depozitář muzea v Žatci Městská nemocnice v Litoměřicích Městská nemocnice v Litoměřicích Meandr Ohře Meandr Ohře Amfiteátr v Lokti Městská knihovna v Děčíně Městská knihovna v Děčíně Karlovarská krajská nemocnice Sportovně rekreační areál Krajinka v Chebu Sportovně rekreační areál Krajinka v Chebu Hasičské muzeum v Krupce Hasičské muzeum v Krupce Dům porcelánu v Dubí Dům porcelánu v Dubí Dopravní terminál v Chebu Dopravní terminál v Chebu Dopravní hřiště v Litoměřicích Dopravní hřiště v Litoměřicích Domov se zvláštním režimem Oáza Klidu o.p.s. v Novém Sedle Domov se zvláštním režimem Oáza Klidu o.p.s. v Novém Sedle Diakonie ČCE v Litoměřicích Domov dětí a mládeže v Nové Roli Domov dětí a mládeže v Nové Roli Bazénové centrum Karlovy Vary Zámecké zahrady v Děčíně Bazénové centrum v Karlových Varech Autobusové nádraží v Litoměřicích Autobusové nádraží v Litoměřicích Zámecké zahrady v Děčíně Silnice Pstruží Městská knihovna v Nové Roli Městská knihovna v Nové Roli Rekonstrukce střechy kostela v Petrovicích Rekonstrukce střechy kostela v Petrovicích Víceúčelové hřiště v Hazlově Víceúčelové hřiště v Hazlově Krajská zdravotní v Ústí nad Labem - dětský pavilon Krajská zdravotní v Ústí nad Labem - dětský pavilon Autobusový terminál v Žatci Autobusový terminál v Žatci Multifunkční hřiště v Hroznětíně Společenský objekt Dalovice Karlovarská krajská nemocnice Retromuseum v Chebu Retromuseum v Chebu

SEMINÁŘ „VEŘEJNÉ ZAKÁZKY“ URČENÝ PRO ŽADATELE DOTACE Z REGIONÁLNÍHO OPERAČNÍHO PROGRAMU NUTS II SEVEROZÁPAD

12. srpna2014Pro žadatele dotace z Regionálního operačního programu NUTS II Severozápad připravil Úřad Regionální rady odborné semináře.

Semináře se konají v Ústí nad Labem a v Karlových Varech a budou zahájeny ve stejném termínu: 14. srpna 2014, registrace začíná v 9:00.

V Ústí nad Labem seminář proběhne v sídle Úřadu Regionální rady regionu soudržnosti Severozápad, 3. patro, zasedací místnost č. A317, Berní 2261/1.

V Karlových Varech je místem konání Krajský úřad Karlovarského kraje, budova C, I. patro, zasedací místnost č. 215C Závodní 379/84 A.

Přednášet budou pracovníci Úřadu Regionální rady regionu soudržnosti Severozápad.

PROGRAM SEMINÁŘE:

  • Zdroje informací o veřejných zakázkách
  • Právní prostředí – normy a řídící akty
  • Základní pojmy
  • Nejčastější pochybení v oblasti veřejných zakázek

ČASOVÝ HARMONOGRAM:

09:00 – 09:30           Registrace účastníků

09:30 – 12:00           Seminář

Bližší podrobnosti  naleznete na: http://www.nuts2severozapad.cz/ropsz/ropsz-info/seminare/2014-2

DSC_2655