Logo
czech english
Regionální rada regionu
soudržnosti Severozápad

Úřad Regionální rady
Berní 2261/1
400 01 Ústí nad Labem

Úřední hodiny podatelny:
po-pá 8.00-13.00
PRACOVIŠTĚ KARLOVY VARY

Závodní 391/96C
360 06 Karlovy Vary

Úřední hodiny pro veřejnost:
po-pá 8.00-13.00
Zubrnice Zubrnice Městský úřad v Třebenicích Volnočasový areál Rolava Víceúčelové hřiště v Litvínově Víceúčelové hřiště v Litvínově Sportovní hala v Litvínově Sportovní hala v Litvínově Sportovní areál v Duchcově Regioshark Regioshark Plavecký areál v Ústí nad Labem Park Herty Lindnerové v Krupce Park Herty Lindnerové v Krupce Nemocnice v Mostě Nemocnice v Mostě Depozitář muzea v Žatci Depozitář muzea v Žatci Městská nemocnice v Litoměřicích Městská nemocnice v Litoměřicích Meandr Ohře Meandr Ohře Amfiteátr v Lokti Městská knihovna v Děčíně Městská knihovna v Děčíně Karlovarská krajská nemocnice Sportovně rekreační areál Krajinka v Chebu Sportovně rekreační areál Krajinka v Chebu Hasičské muzeum v Krupce Hasičské muzeum v Krupce Dům porcelánu v Dubí Dům porcelánu v Dubí Dopravní terminál v Chebu Dopravní terminál v Chebu Dopravní hřiště v Litoměřicích Dopravní hřiště v Litoměřicích Domov se zvláštním režimem Oáza Klidu o.p.s. v Novém Sedle Domov se zvláštním režimem Oáza Klidu o.p.s. v Novém Sedle Diakonie ČCE v Litoměřicích Domov dětí a mládeže v Nové Roli Domov dětí a mládeže v Nové Roli Bazénové centrum Karlovy Vary Zámecké zahrady v Děčíně Bazénové centrum v Karlových Varech Autobusové nádraží v Litoměřicích Autobusové nádraží v Litoměřicích Zámecké zahrady v Děčíně Silnice Pstruží Městská knihovna v Nové Roli Městská knihovna v Nové Roli Rekonstrukce střechy kostela v Petrovicích Rekonstrukce střechy kostela v Petrovicích Víceúčelové hřiště v Hazlově Víceúčelové hřiště v Hazlově Krajská zdravotní v Ústí nad Labem - dětský pavilon Krajská zdravotní v Ústí nad Labem - dětský pavilon Autobusový terminál v Žatci Autobusový terminál v Žatci Multifunkční hřiště v Hroznětíně Společenský objekt Dalovice Karlovarská krajská nemocnice Retromuseum v Chebu Retromuseum v Chebu

V NOVÉ ROLI SLAVNOSTNĚ OTEVŘELI DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE I KNIHOVNU

Ve středu 30. 9. 2015 a 7. 10. 2015 byly otevřeny nové prostory Domu dětí a mládeže a knihovny v Chodovské ulici v Nové Roli. Do budovy bývalého kulturního domu, kde sídlí i městský úřad, se přestěhoval  Dům dětí a mládeže. V prosinci v prostorách přibude ještě Základní umělecká škola. V Nové Roli se tak daří soustředit všechny městské aktivity pod jednu střechu. Většina vnitřních prostor je opravena a postupně začíná sloužit obyvatelům, především dětem. Výtvarná výchova, taneční kroužky, myslivecký kroužek, kroužek malý zdravotník, vaření nebo spinning. To je jen malý výčet aktivit, které získaly s opravením bývalého kulturního domu vlastní zázemí.

DSC_0640

Několik týdnů také museli novorolští čtenáři čekat na otevření knihovny v nově zrekonstruovaných prostorách. Všechny knihy sem byly přestěhovány lidským řetězem a kromě literatury je všem návštěvníkům k dispozici také malá výstava fotografií, dokumentující průběh náročného stěhování.

DSC_0508

Na revitalizaci Domu dětí a mládeže získala obec dotaci 9 milionů korun z Regionálního operačního programu Severozápad, městský rozpočet se podílel třemi miliony. Nákladnou položkou bylo vybavení, které nebylo součástí projektu. Stavební práce trvaly zhruba rok, dovybavení a zabydlení jednotlivých místností dalších pár měsíců a dnes již začaly první děti navštěvovat zájmové kroužky i knihovnu v nových prostorách.

 DSC_0615