Logo
czech english
Regionální rada regionu
soudržnosti Severozápad

Úřad Regionální rady
Berní 2261/1
400 01 Ústí nad Labem

Úřední hodiny podatelny:
po-pá 8.00-13.00
PRACOVIŠTĚ KARLOVY VARY

Závodní 391/96C
360 06 Karlovy Vary

Úřední hodiny pro veřejnost:
po-pá 8.00-13.00

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA VOLNÉ MÍSTO FINANČNÍHO MANAŽERA/KY V KARLOVÝCH VARECH

25. července 2014 - Úřad Regionální rady regionu soudržnosti Severozápad vyhlásil výběrové řízení na místo finančního manažera/ky oddělení realizace a kontroly projektů pro pracoviště v Karlových Varech.

Náplní práce na této pozici je mimo jiné příjem a kontrola monitorovacích hlášení a zpráv včetně povinných příloh – provádění dokladové kontroly, veřejnosprávní kontroly na místě, nebo celkový monitoring průběhu realizace projektů příjemců a včasná detekce rizik a podezření na nesrovnalost.

Součástí kvalifikačních předpokladů je SŠ/VŠ vzdělání ekonomického nebo veřejnosprávního směru, znalost legislativy ES a ČR, orientace v ekonomické a finanční problematice, znalost zákona č. 320/2001 Sb., o finanční kontrole ve znění pozdějších předpisů, specifické znalosti v oblasti finančního řízení a rozpočtu a kontroly, platby, nesrovnalosti, sledování postupu realizace projektů, velmi dobré ICT dovednosti (Excel, Word, PowerPoint, Internet), schopnost analytického myšlení, prezentační dovednosti a také samostatnost, spolehlivost, flexibilita, bezúhonnost, odolnost vůči stresu.

Úřad regionální rady nabízí: práci na plný pracovní úvazek, zaměstnanecké bonusy, moderní pracovní prostředí, celoživotní vzdělávání a účast na rozvoji regionu Severozápad.

 

Termín odevzdání přihlášek je do 15. 8. 2014 do 13:00.

Bližší informace naleznete na:

http://www.nuts2severozapad.cz/regionalni-rada/volna-pracovni-mista/pracoviste-karlovy-vary

logo_severozapad1-276x274

Rozcestník

Region Severozápad 2014

Úřední deska

Fotogalerie projektů - větší

ROPTV

Seznam příjemců dotací

Veřejné zakázky

Publikace ROPSZ

 

 

Semináře pro žadatele a příjemce dotací