Logo
czech english
Regionální rada regionu
soudržnosti Severozápad

Úřad Regionální rady
Berní 2261/1
400 01 Ústí nad Labem

Úřední hodiny podatelny:
po-pá 8.00-13.00
PRACOVIŠTĚ KARLOVY VARY

Závodní 391/96C
360 06 Karlovy Vary

Úřední hodiny pro veřejnost:
po-pá 8.00-13.00
Zubrnice Zubrnice Městský úřad v Třebenicích Volnočasový areál Rolava Víceúčelové hřiště v Litvínově Víceúčelové hřiště v Litvínově Sportovní hala v Litvínově Sportovní hala v Litvínově Sportovní areál v Duchcově Regioshark Regioshark Plavecký areál v Ústí nad Labem Park Herty Lindnerové v Krupce Park Herty Lindnerové v Krupce Nemocnice v Mostě Nemocnice v Mostě Depozitář muzea v Žatci Depozitář muzea v Žatci Městská nemocnice v Litoměřicích Městská nemocnice v Litoměřicích Meandr Ohře Meandr Ohře Amfiteátr v Lokti Městská knihovna v Děčíně Městská knihovna v Děčíně Karlovarská krajská nemocnice Sportovně rekreační areál Krajinka v Chebu Sportovně rekreační areál Krajinka v Chebu Hasičské muzeum v Krupce Hasičské muzeum v Krupce Dům porcelánu v Dubí Dům porcelánu v Dubí Dopravní terminál v Chebu Dopravní terminál v Chebu Dopravní hřiště v Litoměřicích Dopravní hřiště v Litoměřicích Domov se zvláštním režimem Oáza Klidu o.p.s. v Novém Sedle Domov se zvláštním režimem Oáza Klidu o.p.s. v Novém Sedle Diakonie ČCE v Litoměřicích Domov dětí a mládeže v Nové Roli Domov dětí a mládeže v Nové Roli Bazénové centrum Karlovy Vary Zámecké zahrady v Děčíně Bazénové centrum v Karlových Varech Autobusové nádraží v Litoměřicích Autobusové nádraží v Litoměřicích Zámecké zahrady v Děčíně Silnice Pstruží Městská knihovna v Nové Roli Městská knihovna v Nové Roli Rekonstrukce střechy kostela v Petrovicích Rekonstrukce střechy kostela v Petrovicích Víceúčelové hřiště v Hazlově Víceúčelové hřiště v Hazlově Krajská zdravotní v Ústí nad Labem - dětský pavilon Krajská zdravotní v Ústí nad Labem - dětský pavilon Autobusový terminál v Žatci Autobusový terminál v Žatci Multifunkční hřiště v Hroznětíně Společenský objekt Dalovice Karlovarská krajská nemocnice Retromuseum v Chebu Retromuseum v Chebu

VÝBOR REGIONÁLNÍ RADY SCHVÁLIL POSLEDNÍ PROJEKTY, CELKEM ZA 330 MILIONŮ KORUN

Členové Výboru Regionální rady (VRR) na svém zasedání v Karlových Varech, 30. června 2015, schválili poslední projekty, které prošly hodnocením a budou doporučeny k podpisu smlouvy o poskytnutí dotace. Konkrétně se jedná o čtyřiadvacet projektů ze třech výzev v celkové výši přes 330 milionů korun.

„Největší podíl schválených projektů, tedy jednadvacet v objemu téměř 250 milionů korun, je z Výzvy č. 67 pro oblast podpory 2.2 Investice pro zlepšení fyzické infrastruktury. Kvůli převisu poptávky jsme na dnešním jednání schválili navýšení alokované částky v této výzvě tak, abychom pokryli všechny projekty, které prošly hodnocením. Zbývající tři projekty jsou z výzev týkajících se IPRM Ústí nad Labem a Karlovy Vary,“ upřesnil předseda Regionální rady Milan Pipal.

 

???????????????????????????????

 

 V rámci Výzvy č. 67 bylo předloženo 29 projektů, přičemž osm žádostí bylo během administrativních kontrol z hodnocení vyřazeno (důvodem bylo nesplnění přijatelnosti či formálních náležitostí projektu). Mezi úspěšnými žadateli byly například obec Dalovice s projektem Dokončení I. Etapy společenského objektu Dalovice; městys Brozany nad Ohří s projektem Modernizace veřejného prostoru nebo obec Perštejn s rekonstrukcí kulturního centra (seznam všech projektů viz přiložená tabulka).

 

U výzev č. 65 a 66 se jednalo o projekty IPRM Karlovy Vary a Ústí nad Labem. Zatímco Karlovým Varům byl schválen jeden podaný projekt – Karlovy Vary, Meandr Ohře – víceúčelová lávka, příjezdová komunikace a parkoviště, městu Ústí nad Labem prošly hodnocením projekty dva – Elektronický odbavovací systém pro cestující a Inteligentní zastávky (viz přiložená tabulka)

Schválené projekty – 65., 66., 67. výzva